KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16117299
nr 1611 7299
Folke Gullby
(1912-1982), Sverige
Tusch, Signerad, daterad Gusselby 1945,24x30 cm, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Folke Gullby, svensk målare och grafiker född i Småland 1912, död 1982.
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:26:32
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Folke Gullby
Läs mer om Folke Gullby